Hizmetler - all-intr

TURKEY
ALL-IN
ALL-IN
TURKEY
İçeriğe git
Hizmetler


Dış Ticaret : Firmamıza gelen talep doğrultusunda işinde uzman TSE ve Dünya standartlarına uygun üretici ve tedarikçiler ile iş birliği içerisinde olarak taleplerinizi karşılayıp üretim yerinden ulaşması gereken yere kadar tüm ihracat işlemlerini takip ve kontrolünü sağlayarak müşterimize sunmak.


Depolama: Ambalajlanmış ürünlerin yeniden hazırlanarak paketlenmesi , birden fazla ürünün bir araya getirilmesi, gerekiyorsa karma koliler hazırlanması , Ürün paletlerinin açılması ve istenilen içerikle yeniden paketlenmesi, Ürünlerin bir araya getirilerek bağlanması gibi hizmetler uzman personeller tarandan gerçekleştirilir. Müşteriden
sipariş emri gelen çoklu ürünlerin, müşteri sevk irsaliyesinin düzenlenip, teslim lokasyonlarına göre ayrı ayrı tasnif edilip, paletlenerek, sevkiyata hazır hale getirmekteyiz. Hazırlanmış ürünlerin taşıma esnasında zarar görmemesi ve dağılmaması için, hazırlanan paletlerin üzeri streç ile kaplanarak, sağlıklı şekilde sevk edilebilir duruma getirilir. Ürün barkotlarının yetersiz görüldüğü durumlarda, isteğe göre kodlama yapılarak palet barkodu oluşturulmaktadır.
» Sahada yükleme ve tahliye hizmetleri
» Özel proje kapsamında yükleme ve tahliye hizmetleri
» Konteyner iç dolum ve iç boşaltım hizmetleri
» Konteyner ve tır üstü lashing hizmetleri
» Konteyner yükleme ve tahliye hizmetleri

Denizyolu Taşımacılığı: En büyük hedefimiz olan müşteri memnuniyeti doğrultusunda deneyimli, güçlü ekibimiz ve geniş acente ağımız ile beraber müşterilerimize en uygun taşıma alternatifleri sunarak, Uluslararası Deniz yolu taşımacılığında dünyanın tüm limanlarına/limanlarından FCL, LCL, İthalat / İhracat deniz yolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

İLETİŞİM
ADRES
Hamidiye nahallesi Atatürk caddesi
Fitnat Hanım Apt. Kat:2/4 Akdeniz/ MERSİN
+090 324 999 1 380  | +090 530 910 30 39
info@all-intr.com
TURKEY
ALL-IN
Copyright © 2020 Evren VARLIKLI
İçeriğe dön